HİZMETLER

Proje Geliştirme Tavsiyeleri

Proje Geliştirme Tavsiyeleri

Fizibilite çalışmaları yaparak doğru projeyi geliştirmek için çalışırız. Bölge analizlerini çıkartıp, ihtiyaçlarını belirleriz.  En verimli kullanım amacını tespit ettikten sonra geliştirilecek projenin en hızlı satılabilecek bağımsız bölüm dağılımını çıkartırız.

 

Markalaşma, geliştirilen projenin önemli unsurlarındandır. Kullanılacak isme süreç içinde yapılacak yatırımlarla değer katılacaktır. Bu değer potansiyel müşteri için cezbedici olmalıdır. Ayrıca satın alan ve orada yaşayacaklar için belki de ömür boyu adres teşkil edecektir. Bu detaylar düşünüldüğünde doğru markalaşma çok önemlidir.

 

Markalaşma

Markalaşma

Fiyat Konumlandırma

Fiyat Konumlandırma

Bölgesel analizler ışığında satılabilecek ürünün, bugünden teslime kadar ve tamamlandıktan sonraki değerini de göz önünde bulundurarak inceleyip karar verilmesi gerekmektedir. Verilen karar projenin her bölümünü etkileyecek olup kararlar fiyat çalışmasından sonra nihai şeklini kazanacaktır. MAVEN, geliştirilecek projenin değerinde satılmasını ve son satın alan  müşterilerin dahi kazanmasını hedeflemektedir.

Hedef kitleye kendimizi anlatmak, onların bizi fark etmesini sağlamak için pazarlama stratejileri doğru kurgulanmalıdır. MAVEN, satış odaklı, verimlilik ölçen ve markayı kuvvetlendiren stratejiler üreterek ilerlemektedir.

 

Pazarlama ve İletişim Stratejileri

Pazarlama ve İletişim Stratejileri

Satış Ekibi Yönetimi/Eğitim

Satış Ekibi Yönetimi/Eğitim

Satış ekibi İK sürecinden itibaren ele alınıp, tecrübeli yöneticiler ve belirlediğimiz karakteristik özelliklere sahip bir ekiple, lansman öncesi süreçten teslime kadar aynı hedefe ilerleyen bir aile ortamı oluşturmak amaçlanır. Bu uzun sürecin önemli bir parçası aidiyet duygusunun ekipte oluşturulmasıdır. MAVEN, bu sürecin başından sonuna farklı modellerle hizmet vermektedir.

Satış operasyonunun tamamı günlük, haftalık, aylık olarak detaylı bir şekilde raporlanmalıdır. Doğru raporlama pazarlama ve iletişim yönetimini kolaylaştıracaktır. Arsa geliştirme sürecinden son güne kadar sürecek bu maratonda raporlama, zamanın doğru yönetilmesi için önemli bir detaydır.

Raporlama

Raporlama

Risk Yönetimi

Risk Yönetimi